Ymer Bajrami & Zena Aliu
アルバム

Arkivi 2

Ymer Bajrami & Zena Aliu

59曲 • 9時間24分 • APR 19 2021

1
O moj serbi kufirin ta prisha
02:03
2
Mitrovicë na rrehu teli
02:44
3
Tallava 01
03:33
4
Era Kajrajfil
03:10
5
Larg prej zemres time
02:48
6
Rang e Dang
02:45
7
Turbo Tallava
03:56
8
Sa herë më shikon moj drenushë
02:43
910
Porsi rreze Djelli
04:25
11
Sillu sillu botë e vjetër
05:13
12
Kënge | Musafir | Legjendat
04:05
13
E bukur na ka dal nusja
05:50
14
Këngë Gurbeti
04:12
15
Për Badin Muzikë Tallava
04:09
16
Kajrajfili paska qel për bukuri
06:32
17
Mosh e bukur kjo rinia
06:58
18
Muzikë
07:00
19
Po na vjen Behari
06:26
20
Muzikë ritmike tallava
06:03
21
Hajt mashallah
07:46
22
Moj Selvije
07:27
23
Muzike Dasmash
07:10
24
Këng per qefi me Musafir | Xenin
06:39
2526
Këng ritmike për Dasma
06:44
272829
Engjëllesh e bukur je
09:32
30
Këngën më të bukur
08:36
31
Tallava për qefi
09:40
32
Hajde moj
08:46
3334
Kur me del në derë
08:07
35
Potpuri për ju
08:51
3637
Pina Viski | Tallava
08:30
38
Ajshe belin me kollan
09:31
39
Për Beq Rahovecin dhe Shoqërinë
08:28
40
Thrret Ademi Zahir o vlla
09:05
41
Tallava për Shoqëri
11:13
4243
Turbo Tallava | 1
11:11
44
Zemrën time ty ta dhash
10:47
4546
Martojn Motrat Vllaun e vet
10:44
4748
Jalla more Bylbyl
12:03
49
Jalla more bylbyl qe knon n'Ferizaj
14:30
50
Adrenalina
14:07
51
Ani mori nuse
15:00
52
Të deshta me hakikat | 2
14:40
53
Tallava me ritem
15:36
54
Kur i mushi 20 vjet
15:14
55
Zemrën time ma gufon
17:58
56
n'Dasem
21:10
57
Qke moj bije ti qe po qan
27:49
58
Zambaku i bardhë
29:26
59
N'bahqe dola
33:25
℗© Baresha

0:00