Arta Bajrami
アルバム

Femer Shqiptare

Arta Bajrami

11曲 • 43分 • JUL 05 2005

1
Femer Shqiptare
03:42
2
As Me Gram As Me Oke
04:36
3
Ti Kam Fal Gabimet
02:50
4
Magnet Per Ty
03:42
5
Jarani Jem
03:59
6
100 C
04:08
7
Ndoshta Dhe Te Dua
04:25
8
Akullorja Me Vanill
03:50
9
Sa Keq
04:23
10
Pike Ne Zemer
04:01
11
Femer Shqiptare (Nu Remix)
03:51
Bzzz Entertainment

0:00