Arta Bajrami
アルバム

Vera

Arta Bajrami

14曲 • 45分 • APR 16 2019

1
Intro
00:40
2
Mos Shko, Mos Ik
03:32
3
Vera
04:02
4
Ri Larg Meje
03:27
5
Unë Dhe Hija
04:37
6
Mos Rrej
03:20
7
Interlude
00:47
8
Shtrati
04:02
9
Funky
03:56
10
Ri Më Shumë
04:56
11
Ishe Gaim
04:01
12
Jetoj Për Ty
04:28
13
Instrumental
03:26
14
Outro
00:04
℗© Zico Company

0:00